Printoteka.pl, czyli teka pełna pomysłów na zabawy i ćwiczenia.

baner400Czy poznaliście już nasz nowy serwis Printoteka.pl?

printoteka-logoJeśli jeszcze nie, to czas to nadrobić. Specjalnie dla Was stworzyliśmy wyjątkowe miejsce, gdzie uporządkowaliśmy wszystkie materiały do wydrukowania z serwisów YUMMY.pl, MiMowa.pl i Ortografka.pl, a dodatkowo stworzyliśmy potężną bazę gier, ćwiczeń, kart pracy i przeróżnych materiałów do wydrukowania, które ułatwią pracę każdemu logopedzie i sporej ilości pedagogów 😉 Serwis codziennie wzbogaca się o nowe materiały.

W Printotece znajdziecie cały dział LOGOPEDIA, podzielony na kategorie związane z wadami wymowy. Jest też dział WSPIERANIE MOWY, a w nim setki zabaw i ćwiczeń takich jak szeregi, sekwencje, kategoryzacja itp. Dla uczących i uczących się pisać 😉 jest dział PISANIE I CZYTANIE, a dla wszystkich łamigłówki, gry analogowe, papierowe modele, pory roku i święta, wierszyki i bajki, kolorowanki, angielski i wiele innych.

Oprócz materiałów do zabaw i ćwiczeń w serwisie znalazła się tez strona z inspiracjami, a w niej pomysły na twórcze i nieszablonowe wykorzystanie materiałów.

Jednym słowem – Zapraszamy! 🙂

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Ćwiczenie na za...mówienie, pomoce logopedyczne i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

2 odpowiedzi na „Printoteka.pl, czyli teka pełna pomysłów na zabawy i ćwiczenia.

  1. Justyna Pierzchalska pisze:

    fajna ta strona jest

  2. Kasia pisze:

    Wykupiłam abonament do portalu printoteka.pl i jestem bardzo mile zaskoczona tak wielkim zasobem materiałów, jakością wykonania, kolorystyką. Polecam każdemu.