Ćwiczenie na za…mówienie.

cwiczenie_na_zamowinie_logo„Ćwiczenie na za…mówienie”, to projekt mający na celu poszerzenie bazy wartościowych, profesjonalnych pomocy logopedycznych dostępnych bezpłatnie, online i przygotowanych do druku.

W ramach projektu serwis MiMowa.pl zaprosił do wspólnego opracowania materiałów blogujących logopedów, pedagogów, studentów oraz zaangażowanych rodziców. Materiały stworzone w ramach projektu dotyczyć będą szeroko pojętego wspierania rozwoju mowy. Wszystkie stworzone w ramach projektu materiały będą ogólnodostępne zarówno na stronie www.mimowa.pl, jak i na stronach pomysłodawców ćwiczeń. 

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, Ćwiczenie na za...mówienie. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Jedna odpowiedź na „Ćwiczenie na za…mówienie.

  1. Kasia pisze:

    Gratulacje dla pomysłodawcy!!! Widać że ludzie którzy tworzą i współtworzą MiMowę to świetni ludzie stworzeni do pracy z dziećmi i współpracy z rodzicami. Ja dziękuje za to ze mogę darmowo z tego korzystać – bo zdaje sobie sprawę ile pracy trzeba włożyć aby wyszedł taki piorunujący efekt.