Dyplom ukończenia terapii logopedycznej

dyplom_miPonieważ zbliża się koniec roku szkolnego i dobrze jest co jakiś czas podsumować kolejne etapy terapii, przygotowaliśmy dla Państwa gotowy do wydrukowania dyplom z okazji ukończenia terapii logopedycznej.

 

 

 

 

Zapraszamy do drukowania i rozdawania 😉

Wersja z Mi

dyplom_mi

Wersja z Romkiem

dyplom_romekIntegracja sensoryczna

dyplomy_isZajęcia korekcyjno-kompensacyjne

dyplomy_kkdyplomy_

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności, pomoce logopedyczne i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

7 odpowiedzi na „Dyplom ukończenia terapii logopedycznej

 1. asia pisze:

  chodziło mi o inną wersję, od tej z zeszłego roku

 2. asia pisze:

  a czy można prosić o inną małej mi na zajęcia logopedyczne?

 3. Kasia pisze:

  Dzięki za dyplomy. Mam prośbę tak jak Ania, żeby na dyplomach z logopedii napisać ” za wytrwałą pracę i poczynione postępy”. Chciałabym też w mniejszym formacie, np. A5, a nie potrafię sama zmniejszyć. Czy mogłabym liczyć na wsparcie. Z góry dziękuję. Pozdrawiam

 4. Jola pisze:

  A mogę poprosić o dyplom z białym tłem, kolorową delikatną ramką, bo muszę sama drukować, a tuszu tyle nie ma…dzięki za zrozumienie.

 5. Monika Graba pisze:

  Dyplomy są rewelacyjne! Dziękuję, dzięki Wam dzieci chętnie ćwiczą, nawet 3-latki czekają z niecierpliwością na ćwiczenia z Mi. Pozdrawiam! Monika

 6. Ania pisze:

  Dzięki serdeczne za dyplomy :) Mam jedną prośbę, czy można by na dyplomach z logopedii napisać: „za wytrwałą pracę i poczynione postępy”? Z góry OGROMNE dzięki! :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.