Sesja fotograficzna

W wolnych chwilach, gdy Mi musi trochę odsapnąć w przerwach między jedną super grą, a drugą jeszcze lepszą, nie zgadniecie, w jaki sposób się relaksuje :-). Pozazdrościła kariery medialnej pięknym modelkom i postanowiła też spróbować sił w pozowaniu. Zobaczcie efekty jej wygibasów przed obiektywem aparatu fotograficznego i nie szczędźcie pochwał ;-).

Ujęcie nr 1

Mi zadumana nad losem polskiej mowy prezentuje kolekcję jesienno-zimową. Zwróćcie koniecznie uwagę na modne w tym sezonie elementy z dzianiny o grubym splocie. Róż szalika doskonale harmonizuje z odcieniem alabastrowej cery. Sukienka mini święci triumfy na wybiegach od Paryża po Mediolan.

Ujęcie nr 2

Mi w pozornie niedbałej pozie, wsłuchana w brzmienie głosek szeregu szumiącego. Modnym akcentem kolorystycznym są żółte kalosze – obowiązkowe w tym roku na nogach każdej elegantki.

Ujęcie nr 3

Czasem brak już sił na czytanie. Może treść książek magicznie przeniknie do opartej o nie głowy? Szyte na miarę, doskonałej jakości dżinsy 7/8 zaprojektowano w domu mody YamaVah.

Ujęcie nr 4

Czas ruszyć na podbój świata! Przyznajcie, że to zdjęcie aż kipi od pozytywnej energii. Na zbliżeniu widać, ile dynamizmu w kompozycję całego zdjęcia wnosi ognistorudy odcień włosów. Miedzie i kasztany wciąż na fryzjerskim topie.

Ujęcie nr 5

Chwila zasłużonego relaksu podczas przerwy w sesji zdjęciowej, czyli tzw. backstage.

Ujęcie nr 6

Mi w wersji wieczorowej. Kreację w odcieniach ciepłego fioletu zdobią pasy brokatowych aplikacji. Strój na wielkie wyjście nie mógł obyć się bez dodatków. Wzrok przyciągają zarówno dyskretne, srebrne kolczyki, jak i biżuteryjny naszyjnik-obroża.

* Osoby zaniepokojone faktem, że Mi mogłaby zmienić profesję, uprzejmie informujemy, iż logopedia jest jej życiowym powołaniem i nie zamierza się przekwalifikowywać. Sesję uważa za miłe, acz incydentalne zdarzenie ;-).

Ten wpis został opublikowany w kategorii aktualności. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.